francess
on
05/01/2023

Ako zvýšiť návštevnosť webových stránok (2023)

Stránku bez návštevnosti možno výstižne prirovnať k obchodu uprostred púšte. Ak však nepodniknete žiadne kroky na jeho zvýšenie, je veľmi nepravdepodobné, že spadne z neba. Niekoľkokrát som sa stretol s úlohou zvýšiť návštevnosť - pre svoje vlastné projekty aj pre projekty svojich klientov. Nižšie sú uvedené 4 veci, ktoré sa mi osvedčili najlepšie. Dajte zákazníkom…

Stránku bez návštevnosti možno výstižne prirovnať k obchodu uprostred púšte. Ak však nepodniknete žiadne kroky na jeho zvýšenie, je veľmi nepravdepodobné, že spadne z neba.

Niekoľkokrát som sa stretol s úlohou zvýšiť návštevnosť – pre svoje vlastné projekty aj pre projekty svojich klientov.

Nižšie sú uvedené 4 veci, ktoré sa mi osvedčili najlepšie.

Dajte zákazníkom dôvod, aby prišli na vaše webové stránky

Zaujímavý blog. Dobre napísané prípadové štúdie. Príležitosť získať zľavu. To všetko môžu byť zmysluplné dôvody na prilákanie zákazníkov na vaše webové stránky.

Vžite sa do ich situácie a spýtajte sa sami seba, či by ste boli ochotnívlastnú webovú stránku, ak by nebola vaša.

SériaNapríklad majitelia webových stránok sú hrdí na sekciu „história spoločnosti“, ale keby to nebola ich spoločnosť, priznali by, že je to úplne nezaujímavá sekcia.

Pozrite sa na web očami svojich zákazníkov.

Maximalizujte kontaktné body/miesta, cez ktoré sa dostanete na svoje webové stránky

Firmy.cz,Google my business, e-mailové podpisy, kliknutia zo spriatelených webových stránok, QR kód v pobočke, sociálne siete – a mohli by sme pokračovať donekonečna.

Čím viac spôsobov, ako sa dostať na vašu webovú stránku, tým väčšia je pravdepodobnosť, že sa tam niekto skutočne dostane.

Premyslite si a zjednodušte spôsob, akým možno navštíviť vašu webovú stránku, a to pomocou všetkých miest a spôsobov, ktoré vás napadnú.

Kvalitný obsah

Kvalitný obsah je pre návštevníkov, nie pre vás. Ak to akceptujete a začnete publikovať takýto obsah, uvidíte výsledky.

SEO

SEO (alebo optimalizácia návštevnosti) je súbor metód, ktoré pomáhajú prirodzene prilákať návštevníkov na vaše webové stránky. Je obrovský rozdiel medzi tým, keď robíte SEO na základnej úrovni, a tým, keď ho nerobíte vôbec. Ak nerobíte SEO, prečítajte si tieto tri základné články, začnite uplatňovať rady v nich uvedené a očakávajte výsledky.

Zhrnutie

Získať návštevníkov na svoje webové stránky nie je jednoduchá úloha, ale keď sa vám to podarí, budete z toho profitovať po celú dobu existencie vašich webových stránok.

Čo sa rozhodne oplatí.

Dajte mi vedieť v komentároch, či aj vy riešite problém s dopravou, alebo – čo sa vám osvedčilo?

author_name

author_bio

I am a heading

If you’re curious, this is Website Ipsum. It was specifically developed for the use on development websites. Other than being less confusing than other Ipsum’s, Website Ipsum is also formatted in patterns more similar to how real copy is formatted on the web today.

  • This is a list item.
  • This is a list item.
  • This is a list item.

No spam, ever.

prihlásiť sa k odberu newslettera

žiadny spam, nikdy, sľubujem

Odebírat

Ako získať spätné odkazy? 3 tipy pre nízko visiace ovocie

Získavanie spätných odkazov je tvrdá práca. Je to však oveľa menej práce, ako si ľudia často myslia. Existuje množstvo rozsiahlych článkov o tom, ako ich vytvoriť, a sú skvelé. Pozriem sa na 3 tipy, ktoré sú zrelými jablkami visiacimi vo svete linkbuildingu. Inými slovami, nezaberú veľa času a ten, ktorý zaberú, je veľmi užitočný. Ak…

francess

5 zásad, ktoré zlepšia vašu stránku

Pozornosť je najcennejšou komoditou v online svete. Ale je to ako s vodou. Môže pretekať cez vaše stránky ako strecha pri daždi alebo sa môže usadiť na vašich stránkach a vytvoriť bazén, ktorý bude čerstvým zdrojom vlhkosti pre celú vašu firmu. Ako to však dosiahnuť? Jednoduché. Svoju stránku musíte prispôsobiť tomu, ako funguje pozornosť ľudí.…

francess

GPT-4 vše co potřebujete vědět (2023)

Služba GPT Chat zmenila predstavu mnohých ľudí o tom, čo vlastne modely AI sú a čo dokážu. Po chate GPT-3 prichádza GPT-4, ktorý bude ešte...

Vojtěch Bruk
GPT 4 náhledový obrázek
GPT 4 náhledový obrázek