Čierny piatok 2023 – na čo sa najviac teším?

Blíži sa slávny Čierny piatok plný zliav. Aj keď mnohé zľavy sú len "nastrčené" (produkty sa pred výpredajom zdražia, aby boli po ňom lacnejšie), vo svete online nástrojov a softvéru je stále veľa naozaj výhodných ponúk. Tento článok bude stručným prehľadom toho, "čo hľadám" a čo som v minulosti kúpil a čo sa mi osvedčilo,…

Blíži sa slávny Čierny piatok plný zliav. Aj keď mnohé zľavy sú len “nastrčené” (produkty sa pred výpredajom zdražia, aby boli po ňom lacnejšie), vo svete online nástrojov a softvéru je stále veľa naozaj výhodných ponúk.

Tento článok bude stručným prehľadom toho, “čo hľadám” a čo som v minulosti kúpil a čo sa mi osvedčilo, aby ste sa mohli inšpirovať.

Kedy je Black Friday 2023?

Čierny piatok pripadá tento rok na piatok 24. novembra, pričom zľavy dostanú druhý dych v pondelok 28. novembra, na tzv. kybernetický pondelok . Piatkové a pondelkové zľavy sa vo všeobecnosti nelíšia.

Čo hľadám

Čo som ulovil za posledné roky – 5 vecí, ktoré by som si bez váhania kúpil znova

Buď v obraze

Budem pozorne sledovať všetky ponuky a ponuky. Pomocou formulára nižšie sa môžete prihlásiť na odber môjho newslettera, v ktorom vám zhrniem všetko, čo ma zaujalo + všetko, čo som si dokonca priamo kúpil.

– FORMULÁR-

Summary

Fomo (strach zo zmeškania) je ošemetná emócia. Najmä vo svojej intenzite.

Na Čierny piatok sa navyše algoritmy spájajú s mimoriadne inteligentnými mozgami inžinierov, aby z tejto emócie vyžmýkali maximum.

Nechajte sa nahnevať.

Vopred si povedzte, koľko peňazí chcete minúť a na čo. Zlou heuristikou nie je ani nákup len nástrojov, ktoré ste používali v minulosti (ak ste sa bez niečoho zaobišli už predtým, pravdepodobne sa bez toho zaobídete znova).

Však by som nevhadzoval všetky ponuky do jedného vreca. Niektoré veci sú naozaj veľmi zaujímavé a v rámci BlackFriday sa dajú získať za skvelú cenu.

Povedzte mi v komentároch, na čo máte náladu na Čierny piatok vy?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Riadenie projektov – veľké porovnanie nástrojov (2023)

Trello, Notion, Asana, Nifty alebo Clickup? Ako hovorí Bronia Sobotka: Nezáleží na tom, aký nástroj používate, pokiaľ vám pomáha dokončiť vašu prácu. Ak teda nie ste spokojní s tým, čo používate, tento článok vám pravdepodobne veľmi nepomôže. V žiadnom prípade ho neodporúčam čítať. Ale možno nebudete spokojní: V takejto situácii vám podľa mňa môžu nástroje…

Vojtěch Bruk

Asana – predstavenia a recenzie (2023)

Asana je ďalší veľmi vyspelý nástroj na riadenie projektov. Možno je dokonca najznámejší. Asanu som používal pomerne krátko a predovšetkým v úlohe spolupracovníka (prácu v Asane som nijako "neriadil"), takže v porovnaní s inými nástrojmi na riadenie projektov ju relatívne nepoznám. Napokon som v nej však strávil nejaký čas a rozhodol som sa, že Asana…

Vojtěch Bruk

Clickup – Predstavenia a recenzie (2023)

ClickUp je už niekoľko rokov čiernym koňom v odvetví pracovných nástrojov. Snaží sa kombinovať to najlepšie zo všetkých nástrojov, a keď sa to vezme za správny koniec, je ťažké ClickUp niečo vyčítať. Porovnanie ClickUp s ostatnými nástrojmi ClicUp je svieži vietor na poli nástrojov na riadenie projektov, ktorý rozhodne robí rozruch. Ako taký nemohol chýbať…

Vojtěch Bruk