Bricks builder – všetko, čo potrebujete vedieť o tomto WordPress builderi (2023)

Čo je Bricks builder? Bricks builder je vizuálny WordPress builder, v ktorom si môžete vytvoriť modernú WordPress stránku bez toho, aby ste museli vedieť kódovať. Je Bricks builder zadarmo? Nie. Neobmedzená doživotná licencia Bricks builder v súčasnosti stojí 249 dolárov (5 425 Sk) a doživotná licencia pre 1 web stojí 99 dolárov (2 157 Sk).…

Čo je Bricks builder?

Bricks builder je vizuálny WordPress builder, v ktorom si môžete vytvoriť modernú WordPress stránku bez toho, aby ste museli vedieť kódovať.

Je Bricks builder zadarmo?

Nie. Neobmedzená doživotná licencia Bricks builder v súčasnosti stojí 249 dolárov (5 425 Sk) a doživotná licencia pre 1 web stojí 99 dolárov (2 157 Sk).

Na rozdiel od mnohých builderov (napríklad Elementor) je licencia doživotná, čo znamená, že raz zaplatíte a potom ju môžete používať navždy.

Čo presne je Bricks vo WordPress?

Bricks je šablóna WordPress, ktorá zároveň funguje ako builder.

Vize Bricks

Bricks builder je mladou krvou na etablovanom trhu web builderov WordPress. Chce sa poučiť z chýb Elementoru a vydobyť si svoje miesto na slnku.

Založený je predovšetkým na:

  • agresívna cenotvorba (otázkou je, ako a či vôbec prejdú na mesačný licenčný poplatok)
  • počúvanie komunity pozri roadmap (zdravíme Elementor, ktorý už 5 rokov nedokázal pridať widget tabuľky)
  • budovanie komunity pozri fórum komunity

Tvorcovia majú pred sebou niekoľko výziev. Neponúkajú bezplatnú verziu. Neobmedzené “doživotné” licencie nie sú obchodným modelom, ktorý by sa dal udržať navždy, a tvorcov webových stránok je už veľa.

Ale podľa môjho názoru má tento narušiteľ šancu a môže urobiť to, čo MailerLit urobil vo svete poskytovateľov softvéru na zasielanie noviniek.

Ukážka stránok, ktoré som doteraz vytvoril v Bricks:

Zdroje a užitočné odkazy

Prípadne si so mnou a ostatnými tvorcami príďte pokecať o Bricks na náš Discord.

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Výukový program Bricks Builder: dynamická šablóna prípadovej štúdie

Prínosy používania vlastných polí a šablón pre udržateľné a rozšíriteľné webové stránky V súčasnosti je čoraz dôležitejšie mať udržateľné a rozšíriteľné webové stránky, ktoré možno ľahko spravovať a upravovať. V tomto článku sa pozrieme na výhody používania vlastných polí a šablón v systéme WordPress, konkrétne pomocou nástroja na tvorbu stránok Bricks Builder a doplnku Advanced…

Vojtěch Bruk