Clickup – Predstavenia a recenzie (2023)

ClickUp je už niekoľko rokov čiernym koňom v odvetví pracovných nástrojov. Snaží sa kombinovať to najlepšie zo všetkých nástrojov, a keď sa to vezme za správny koniec, je ťažké ClickUp niečo vyčítať. Porovnanie ClickUp s ostatnými nástrojmi ClicUp je svieži vietor na poli nástrojov na riadenie projektov, ktorý rozhodne robí rozruch. Ako taký nemohol chýbať…

ClickUp je už niekoľko rokov čiernym koňom v odvetví pracovných nástrojov. Snaží sa kombinovať to najlepšie zo všetkých nástrojov, a keď sa to vezme za správny koniec, je ťažké ClickUp niečo vyčítať.

Porovnanie ClickUp s ostatnými nástrojmi

ClicUp je svieži vietor na poli nástrojov na riadenie projektov, ktorý rozhodne robí rozruch. Ako taký nemohol chýbať vo veľkom porovnaní, ktoré zahŕňalo pohľad na:

  1. Notion – ideálny pre jednotlivcov, ktorí uprednostňujú minimalizmus
  2. Nifty – ideálny pre vývoj softvéru a špecializované tímy
  3. Asanu – ideálny pre veľké tímy a organizácie
  4. a ClickUp – ideálny pre agentúry.

Hodnotenie a porovnanie nájdete vo veľkom nástroji na porovnávanie projektov. Ak vás však ClickUp zaujal, určite ho vyskúšajte.

Pravdepodobne budete veľmi príjemne prekvapení.

Výkon videa ClickUp

➕ Kľúčové výhody

  • Možnosť tímu sledovať čas priamo na jednotlivých úlohách (napríklad copywriter, editor, grafik a vývojár môžu sledovať čas na článku) a vy presne vidíte, koľko článok “stál” – v čase a peniazoch.
  • Šírka funkcií
  • Konkurenčná cena – ClickUp je jedným z najlacnejších nástrojov a bezplatná verzia je podobne výkonná ako Notion – možno dokonca výkonnejšia

➖ Hlavné nevýhody

  • Na začiatku sa môžete cítiť zahltení funkciami a možnosťami

Cena za kliknutie

Ako si teda ClickUp viedol celkovo?

Overall Rating

Intuitívnosť použitia 80/100

Funkcie 97/100

Cena 95/100

Slovo v závere

ClickUp možno vrelo odporučiť. Či už pre šírku jeho funkcií, alebo veľmi konkurencieschopnú cenu.

ClickUp je skvelý pre freelancerov, ale hanbu neurobí ani vo veľkých firmách s komplikovaným pracovným tokom.

Jediná vec, ktorú možno ClickUp vytknúť, je snáď len krivka učenia, pretože bude chvíľu trvať, kým sa s nástrojom úplne zžijete.

A preto osobne naďalej používam najmä Notion, ktorý som objavil aj skôr (som naň zvyknutý) a páči sa mi na ňom menší počet funkcií, ale o to starostlivejšie sú vybrané.

Vďaka veľkorysému bezplatnému plánu však odporúčam ClickUp aspoň vyskúšať. Bezplatná verzia je široká, komplexná a týždeň používania nástroja vám zvyčajne povie viac ako 10 recenzií.

Dajte mi vedieť v komentároch – ako funguje ClickUp u vás?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Asana – predstavenia a recenzie (2023)

Asana je ďalší veľmi vyspelý nástroj na riadenie projektov. Možno je dokonca najznámejší. Asanu som používal pomerne krátko a predovšetkým v úlohe spolupracovníka (prácu v Asane som nijako "neriadil"), takže v porovnaní s inými nástrojmi na riadenie projektov ju relatívne nepoznám. Napokon som v nej však strávil nejaký čas a rozhodol som sa, že Asana…

Vojtěch Bruk

Http 500 – vysvetlenie stavového kódu

Obrázok 500 označuje chybu servera. Znamená to, že návštevníci ani roboti sa na vašu stránku vôbec nedostanú a nič na nej nevidia. Riešenie problémov s internými chybami servera HTTP 500 je ako riešenie záhady. Neviete presne, čo sa stalo alebo prečo sa to stalo - viete len, že niečo nie je v poriadku a musíte…

Vojtěch Bruk

Http 503 – vysvetlenie stavového kódu

Predstavte si, že niekto hľadá nejakú tému a nájde vašu stránku na prvej stránke Google. Keď sa však preklikne na vašu stránku, jeho pohľad sa upriami na nevýraznú webovú stránku s nápisom "Služba nedostupná"

Vojtěch Bruk