Kľúčové slová Všade – výkon a dojmy z prístroja

Používanie správnych kľúčových slov na vašich webových stránkach a v marketingových materiáloch je základom úspešného podnikania v online svete. SEO nástroje existuje ich viacero, a hoci som o viacerých z nich hovoril (Collabim, Surfer SEO a ďalšie...), verím, že kľúčové slová Everywhere si tiež zaslúžia svoj priestor. Úvod ku kľúčovým slovám Everywhere Keywords Everywhere je…

Používanie správnych kľúčových slov na vašich webových stránkach a v marketingových materiáloch je základom úspešného podnikania v online svete.

SEO nástroje existuje ich viacero, a hoci som o viacerých z nich hovoril (Collabim, Surfer SEO a ďalšie…), verím, že kľúčové slová Everywhere si tiež zaslúžia svoj priestor.

Úvod ku kľúčovým slovám Everywhere

Keywords Everywhere je bezplatný nástroj (je možné zakúpiť aj prémiové kredity), ktorý pomáha online marketérom, autorom obsahu a majiteľom webových stránok rýchlo a jednoducho identifikovať najpopulárnejšie a najrelevantnejšie kľúčové slová pre ich obsah.

Funguje vo forme rozšírenia Chrom, s prémiovými kreditmi, sa stáva aj neoceniteľným nástrojom pre YouTube SEO, pričom základy môžete zistiť s bezplatnou verziou.

Nástroj údajne zhromažďuje údaje z rôznych zdrojov vrátane Google Autocomplete, Google Search Suggest, Google Trends a Amazon Suggest a prezentuje ich v používateľsky prívetivom formáte.

Keywords Everywhere je teda veľmi užitočný pre SEO, PPC a obsahový marketing. Okrem iného aj preto, že nástroj môžete použiť na hromadné sťahovanie údajov o kľúčových slovách a vytváranie prehľadov.

Kľúčové slová všade cena

Keywords Everywhere funguje na základe kreditov, ktoré majú trvanlivosť jeden rok. Za ≈250 získate 100 000 kreditov, ktoré zodpovedajú 100 000 vyhľadávaniam kľúčových slov.

Ako vidíte z cenníka, spoločnosť Keywords Everywhere neponúka žiadne množstevné zľavy.

Ako nástroj vyzerá v praxi?

Pomocou prémiových kreditov nástroj priamo rozširuje vyhľadávacie pole Google o zaujímavé údaje súvisiace s vyhľadávanosťou slov (rovnako to funguje vo vyhľadávaní na YouTube):

Pre každý vyhľadávaný výraz potom môžete vidieť hodnotu vyhľadávania, konkurenciu a náklady na kliknutie.

Okrem toho ponúka prémiová služba Keywords Everywhere tieto funkcie:

V bezplatnej verzii sa potom vpravo vedľa výsledkov vyhľadávania zobrazí menej údajov.

Záverečné hodnotenie

Kľúčové slová Everywhere sa mi páčia pre svoju jednoduchosť. Chválim aj to, že cena je v porovnaní s inými nástrojmi veľmi prijateľná a s nástrojom sa dá naozaj veľa urobiť, ak sa v ňom trochu pohrabete a zvyknete si naň.

Je zrejmé, že ak hľadáte kompletný nástroj na správu SEO, Keyowords Everywhere vám s najväčšou pravdepodobnosťou stačiť nebude.

Ak ste však napríklad copywriter a bežne sa prebíjate vyhľadávaním a hľadáte “dôkazovú” inšpiráciu na písanie článkov, nástroj Keywords Everywhere môže byť veľmi účinný.

Osobne nástroj používam veľmi rád a s pokojným srdcom mu môžem dať hodnotenie 3,8/5 – pričom, ako vždy, mimoriadne záleží na tom, čo od nástroja očakávate a na čo ho plánujete používať.

Dajte mi v komentároch vedieť, ako sa vám tento nástroj osvedčil? Alebo či s ním máte nejaké skúsenosti?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Som. Som. Minimalistický kontrolný zoznam SEO

Kontrolné zoznamy SEO existujú v mnohých podobách. V zahraničí sa môžete inšpirovať Backlink alebo Ahrefs. V našich končinách existuje kontrolný zoznam venovaný SEO analýze od Pavla Ungera. Osobne som však chcel vytvoriť jednoduchý, nenáročný a užitočný kontrolný zoznam, ktorý vám prinesie výsledky. Tak som ho vytvoril. Používam ho pri každom článku. Je to Pareto checklist.…

Vojtěch Bruk

Seo články, ako ich písať? 5 tipov

Mnohí majitelia a prevádzkovatelia webových stránok chcú pre svoje webové stránky SEO články. Ale čo to vlastne znamená? Pokúsim sa odpovedať na túto otázku a pridám päť tipov, ako dosiahnuť, aby SEO články boli aj vaše. O čom to celé je SEO články sú články, ktoré sú optimalizované tak, aby sa zobrazovali vo vyhľadávačoch. Inými…

Vojtěch Bruk

Článok sa nezobrazuje v Google – jednoduchý tip na opravu

Nezobrazuje sa váš článok v Googli? Dôvodov môže byť viacero. Možno je horší ako vaša konkurencia, možno máte len úplne novú doménu alebo ste si len vybrali príliš populárne kľúčové slovo. Často ide o kombináciu všetkých uvedených možností. Často však pomôže jednoduchá vec. Ktorá trvá asi 10 sekúnd. Odoslanie url adresy článku do služby Google…

Vojtěch Bruk