Kľúčové slová Všade – výkon a dojmy z prístroja

Používanie správnych kľúčových slov na vašich webových stránkach a v marketingových materiáloch je základom úspešného podnikania v online svete. SEO nástroje existuje ich viacero, a hoci som o viacerých z nich hovoril (Collabim, Surfer SEO a ďalšie...), verím, že kľúčové slová Everywhere si tiež zaslúžia svoj priestor. Úvod ku kľúčovým slovám Everywhere Keywords Everywhere je…

Používanie správnych kľúčových slov na vašich webových stránkach a v marketingových materiáloch je základom úspešného podnikania v online svete.

SEO nástroje existuje ich viacero, a hoci som o viacerých z nich hovoril (Collabim, Surfer SEO a ďalšie…), verím, že kľúčové slová Everywhere si tiež zaslúžia svoj priestor.

Úvod ku kľúčovým slovám Everywhere

Keywords Everywhere je bezplatný nástroj (je možné zakúpiť aj prémiové kredity), ktorý pomáha online marketérom, autorom obsahu a majiteľom webových stránok rýchlo a jednoducho identifikovať najpopulárnejšie a najrelevantnejšie kľúčové slová pre ich obsah.

Funguje vo forme rozšírenia Chrom, s prémiovými kreditmi, sa stáva aj neoceniteľným nástrojom pre YouTube SEO, pričom základy môžete zistiť s bezplatnou verziou.

Nástroj údajne zhromažďuje údaje z rôznych zdrojov vrátane Google Autocomplete, Google Search Suggest, Google Trends a Amazon Suggest a prezentuje ich v používateľsky prívetivom formáte.

Keywords Everywhere je teda veľmi užitočný pre SEO, PPC a obsahový marketing. Okrem iného aj preto, že nástroj môžete použiť na hromadné sťahovanie údajov o kľúčových slovách a vytváranie prehľadov.

Kľúčové slová všade cena

Keywords Everywhere funguje na základe kreditov, ktoré majú trvanlivosť jeden rok. Za ≈250 získate 100 000 kreditov, ktoré zodpovedajú 100 000 vyhľadávaniam kľúčových slov.

Ako vidíte z cenníka, spoločnosť Keywords Everywhere neponúka žiadne množstevné zľavy.

Ako nástroj vyzerá v praxi?

Pomocou prémiových kreditov nástroj priamo rozširuje vyhľadávacie pole Google o zaujímavé údaje súvisiace s vyhľadávanosťou slov (rovnako to funguje vo vyhľadávaní na YouTube):

Pre každý vyhľadávaný výraz potom môžete vidieť hodnotu vyhľadávania, konkurenciu a náklady na kliknutie.

Okrem toho ponúka prémiová služba Keywords Everywhere tieto funkcie:

V bezplatnej verzii sa potom vpravo vedľa výsledkov vyhľadávania zobrazí menej údajov.

Záverečné hodnotenie

Kľúčové slová Everywhere sa mi páčia pre svoju jednoduchosť. Chválim aj to, že cena je v porovnaní s inými nástrojmi veľmi prijateľná a s nástrojom sa dá naozaj veľa urobiť, ak sa v ňom trochu pohrabete a zvyknete si naň.

Je zrejmé, že ak hľadáte kompletný nástroj na správu SEO, Keyowords Everywhere vám s najväčšou pravdepodobnosťou stačiť nebude.

Ak ste však napríklad copywriter a bežne sa prebíjate vyhľadávaním a hľadáte “dôkazovú” inšpiráciu na písanie článkov, nástroj Keywords Everywhere môže byť veľmi účinný.

Osobne nástroj používam veľmi rád a s pokojným srdcom mu môžem dať hodnotenie 3,8/5 – pričom, ako vždy, mimoriadne záleží na tom, čo od nástroja očakávate a na čo ho plánujete používať.

Dajte mi v komentároch vedieť, ako sa vám tento nástroj osvedčil? Alebo či s ním máte nejaké skúsenosti?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Ako nájsť vyhľadávanie kľúčových slov (zadarmo)

Vyhľadávanie kľúčových slov je kľúčový údaj, ktorý treba mať na pamäti pri tvorbe nového obsahu alebo optimalizácii existujúceho obsahu. Existuje množstvo skvelých platených SEO nástrojov, ktoré vám presne toto umožňujú. Ale o nich až nabudúce. Dnes sa pozrieme na to, ako to urobiť zadarmo. Existujú tri základné možnosti. Šepkár a zoznam Google Zadajte do vyhľadávača…

Vojtěch Bruk

SEO nie je o kľúčovom slove, SEO je o stretávaní sa s ľuďmi

Ťažké váhy sveta SEO nesklamali a na tohtoročnom WordCamp Brno priniesli tipy, ktoré v päť rokov starej e-knihe o SEO vašej obľúbenej agentúry naozaj nenájdete. SEO nie je o vyhľadávačoch, SEO je o tom, aby vás našli. Kdekoľvek. Táto myšlienka bola červenou niťou celej debaty. A čo to vlastne znamená? SEO siaha ďaleko za hranice…

Vojtěch Bruk

Ako zvýšiť návštevnosť webových stránok (2023)

Web bez návštevnosti možno výstižne prirovnať k obchodu uprostred púšte. Ak však nepodniknete žiadne kroky na jej zvýšenie, je veľmi nepravdepodobné, že spadne z neba. Výzve zvýšiť návštevnosť som čelil niekoľkokrát - na vlastných projektoch aj na projektoch klientov. Nižšie sú uvedené 4 veci, ktoré sa mi osvedčili najlepšie. Dajte zákazníkom dôvod, aby prišli na…

Vojtěch Bruk