WPML – najlepší plugin pre preklady (2023)

WPML je skvelý plugin, ktorý podporuje buildery a umožňuje preložiť akýkoľvek reťazec - akýkoľvek text z akéhokoľvek pluginu - na webe. Zásuvný modul je spoľahlivý, intuitívny a jednoduchý na používanie. Preto sa dostal medzi moje najlepšie pluginy WordPress. Elementor WPML Elementor je v súčasnosti asi najpopulárnejší builder. Dobre si rozumie aj s WPML, ako môžete…

WPML je skvelý plugin, ktorý podporuje buildery a umožňuje preložiť akýkoľvek reťazec – akýkoľvek text z akéhokoľvek pluginu – na webe.

Zásuvný modul je spoľahlivý, intuitívny a jednoduchý na používanie. Preto sa dostal medzi moje najlepšie pluginy WordPress.

Elementor WPML

Elementor je v súčasnosti asi najpopulárnejší builder. Dobre si rozumie aj s WPML, ako môžete vidieť v oficiálnom videu:

Cena WPML – koľko stojí plugin?

Jedinou nevýhodou je cena, ktorá je takmer 2500 Kč za tri stránky (bohužiaľ neexistuje licencia pre jednu), alebo agentúrna licencia, ktorá stojí 5000 Kč pre neobmedzený počet stránok.

Teda (opäť) vrelo odporúčam osloviť tvorcu webových stránok, či náhodou nemá neobmedzenú licenciu a nenainštaloval by vám plugin na vaše stránky. Ak sa dohodnete, verím, že táto verzia bude rádovo lacnejšia.

A ako časom uvidíte, ak máte väčší projekt WPML, oplatí sa vám aj za plnú cenu.

Ak je pre vás cena problém, odporúčam pozrieť si Polylang, ktorý je tiež zadarmo a ponúka podobné (aj keď osekané) funkcie.

Ďalšie pluginy, na ktoré sa treba pozrieť

Builder: Bricks

Cookies: Complianz

SEO: Rank Math

Najlepší všeobecný plugin: ACF

⤴️ Migrácia: All in One WP Migration

Bezpečnosť: Wordfence

Rýchlosť: WP Rocket

Zálohovanie: Updraft

Slovo na záver

Mal som možnosť pracovať s WPML na viacerých projektoch a vždy som s ním bol maximálne spokojný.

S pokojným srdcom ho môžem odporučiť a verím, že vás nesklame.

Povedzte mi v komentároch, ako riešite preklady svojich webových stránok vy?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Wordfence – najlepší bezpečnostný plugin WordPress

WordFence je bezpečnostný plugin s výkonnou bezplatnou verziou, ktorá toho dokáže veľa. Preto sa dostal do môjho výberu najlepších pluginov WordPress. Čo dokáže WordFence? Môže monitorovať pokusy o prihlásenie na vašu webovú stránku z rôznych častí sveta, skenovať adresár vašej webovej stránky a ponúka firewall. Osobne mám WordFence nainštalovaný takmer na každej stránke a bezplatná…

Vojtěch Bruk

Updraft Plus – najlepší plugin pre zálohovanie

Updraft je skvelý plugin pre bezplatné zálohovanie WordPress. Zo všetkých zálohovacích pluginov ho považujem za asi najlepší. Preto sa dostal do môjho výberu najlepších pluginov WordPress. Potrebujete zálohovací plugin? Ano. Jedinou výnimkou je, ak zálohovanie vašich stránok vykonáva priamo váš hosting (napríklad Siteground). Ak je hostingové riešenie dôveryhodné, potom zálohovací doplnok nepotrebujete. Ako často vykonávať…

Vojtěch Bruk

Najlepšie pluginy pre WordPress – TOP 12 (2023)

V tomto článku sa pozrieme na (pre mňa) najlepšie pluginy WordPress z rôznych oblastí: Sám používam všetky uvedené pluginy a mám s nimi dobré skúsenosti. Ak vám slovo plugin pre WordPress nič nehovorí, odporúčam vám začať článkom Čo je to plugin. Všeobecne platí, že ak sa môžete vyhnúť používaniu pluginu, mali by ste tak urobiť.…

Vojtěch Bruk