WPML – najlepší plugin pre preklady (2023)

WPML je skvelý plugin, ktorý podporuje buildery a umožňuje preložiť akýkoľvek reťazec - akýkoľvek text z akéhokoľvek pluginu - na webe. Zásuvný modul je spoľahlivý, intuitívny a jednoduchý na používanie. Preto sa dostal medzi moje najlepšie pluginy WordPress. Elementor WPML Elementor je v súčasnosti asi najpopulárnejší builder. Dobre si rozumie aj s WPML, ako môžete…

WPML je skvelý plugin, ktorý podporuje buildery a umožňuje preložiť akýkoľvek reťazec – akýkoľvek text z akéhokoľvek pluginu – na webe.

Zásuvný modul je spoľahlivý, intuitívny a jednoduchý na používanie. Preto sa dostal medzi moje najlepšie pluginy WordPress.

Elementor WPML

Elementor je v súčasnosti asi najpopulárnejší builder. Dobre si rozumie aj s WPML, ako môžete vidieť v oficiálnom videu:

Cena WPML – koľko stojí plugin?

Jedinou nevýhodou je cena, ktorá je takmer 2500 Kč za tri stránky (bohužiaľ neexistuje licencia pre jednu), alebo agentúrna licencia, ktorá stojí 5000 Kč pre neobmedzený počet stránok.

Teda (opäť) vrelo odporúčam osloviť tvorcu webových stránok, či náhodou nemá neobmedzenú licenciu a nenainštaloval by vám plugin na vaše stránky. Ak sa dohodnete, verím, že táto verzia bude rádovo lacnejšia.

A ako časom uvidíte, ak máte väčší projekt WPML, oplatí sa vám aj za plnú cenu.

Ak je pre vás cena problém, odporúčam pozrieť si Polylang, ktorý je tiež zadarmo a ponúka podobné (aj keď osekané) funkcie.

Ďalšie pluginy, na ktoré sa treba pozrieť

Builder: Bricks

Cookies: Complianz

SEO: Rank Math

Najlepší všeobecný plugin: ACF

⤴️ Migrácia: All in One WP Migration

Bezpečnosť: Wordfence

Rýchlosť: WP Rocket

Zálohovanie: Updraft

Slovo na záver

Mal som možnosť pracovať s WPML na viacerých projektoch a vždy som s ním bol maximálne spokojný.

S pokojným srdcom ho môžem odporučiť a verím, že vás nesklame.

Povedzte mi v komentároch, ako riešite preklady svojich webových stránok vy?

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

Najlepšie pluginy pre WordPress – TOP 12 (2023)

V tomto článku sa pozrieme na (pre mňa) najlepšie pluginy WordPress z rôznych oblastí: Sám používam všetky uvedené pluginy a mám s nimi dobré skúsenosti. Ak vám slovo plugin pre WordPress nič nehovorí, odporúčam vám začať článkom Čo je to plugin. Všeobecne platí, že ak sa môžete vyhnúť používaniu pluginu, mali by ste tak urobiť.…

Vojtěch Bruk

Plugin WP Rocket

WP Rocket je pravdepodobne najpopulárnejší plugin pre rýchlosť na WordPress. Pravda? Pravda. Preto sa dostal do môjho výberu najlepších pluginov WordPress. V tomto článku sa trochu bližšie pozrieme na to, prečo. Čo robí zásuvný modul? WP Rocket toho dokáže veľa: Najlepším spôsobom, ako spoznať silu WP Rocket, je však vyskúšať si ju na vlastnej koži.…

Vojtěch Bruk

Najlepší všeobecný doplnok (2023): ACF

Pokročilé vlastné polia je plugin, ktorý vám umožňuje definovať vlastné polia, ktoré sa vyplnia v administrácii WordPress a potom sa môžu zobrazovať na rôznych miestach vašej stránky (front end). Toto je užitočné najmä vtedy, keď používate šablóny (stránky, príspevky) a každý príspevok má viac jedinečných parametrov ako len samotný obsah (a parametre, ktoré WordPress priamo…

Vojtěch Bruk