Plugin WP Rocket

WP Rocket je pravdepodobne najpopulárnejší plugin pre rýchlosť na WordPress. Pravda? Pravda. Preto sa dostal do môjho výberu najlepších pluginov WordPress. V tomto článku sa trochu bližšie pozrieme na to, prečo. Čo robí zásuvný modul? WP Rocket toho dokáže veľa: Najlepším spôsobom, ako spoznať silu WP Rocket, je však vyskúšať si ju na vlastnej koži.…

WP Rocket je pravdepodobne najpopulárnejší plugin pre rýchlosť na WordPress.

Pravda?

Pravda. Preto sa dostal do môjho výberu najlepších pluginov WordPress. V tomto článku sa trochu bližšie pozrieme na to, prečo.

Čo robí zásuvný modul?

WP Rocket toho dokáže veľa:

  • Ukladanie stránok do medzipamäte,
  • GZIP kompresia,
  • Prefetch cache,
  • Vyhradená mobilná vyrovnávacia pamäť,
  • Čistenie databázy,
  • Lazy load a mnoho ďalšieho…

Najlepším spôsobom, ako spoznať silu WP Rocket, je však vyskúšať si ju na vlastnej koži. Preto mi neváhajte napísať a ja vám rád aktivujem 7-dňovú licenciu na vašej stránke, aby ste mohli porovnať rozdiel.

Môžete si tiež pozrieť toto video pred a po, kde bol WP Rocket testovaný s Elementorom.

Koľko stojí plugin?

WP Rocket bohužiaľ neponúka bezplatnú verziu. Je však dostatočne dobrý na to, aby sa investícia do licencie určite oplatila.

WP Rocket vás vyjde na približne 1250 Kč za jednu webovú stránku a licencia na neobmedzený počet stránok stojí niečo cez 6000 Kč.

Tvorcovia stránok však často túto licenciu majú, takže ich môžete kontaktovať a dohodnúť sa na kúpe licencie pre vaše stránky za oveľa nižšiu sumu.

Alternatívy

Ak chcete zrýchliť svoju stránku zadarmo, odporúčam NitroPack, ktorý vašu stránku extrémne zrýchli v podstate na jedno kliknutie, bez akéhokoľvek nastavovania. Potom je dobrým zadarmo zrýchlením aj CDN Cloudflare.

Takisto existuje množstvo bezplatných cachovacích pluginov. Osobne sa mi asi najviac osvedčil plugin WP Optimize, ktorý je od rovnakých tvorcov ako plugin UpDraft.

Ďalšie pluginy, na ktoré sa treba pozrieť

Builder: Bricks

Cookies: Complianz

SEO: Rank Math

Najlepší všeobecný plugin: ACF

⤴️ Migrácia: All in One WP Migration

Bezpečnosť: Wordfence

Preklady: WPML

Zálohy: Aktualizácia

Slovo na záver

S pokojným srdcom môžem WP Rocket odporučiť. Možno však poznáte zásuvný modul, ktorý svojou funkčnosťou WP Rocket ďaleko prevyšuje.

Dajte mi vedieť v komentároch!

Často kladené otázky

Související otázky k článku.

Zeptejte se mě na cokoliv na LI
<script type='application/ld+json'>
{acf_strukturovana_data_clanku}
</script>

Komentáře

Zanechať prvý komentár

Podobné články

WPML – najlepší plugin pre preklady (2023)

WPML je skvelý plugin, ktorý podporuje buildery a umožňuje preložiť akýkoľvek reťazec - akýkoľvek text z akéhokoľvek pluginu - na webe. Zásuvný modul je spoľahlivý, intuitívny a jednoduchý na používanie. Preto sa dostal medzi moje najlepšie pluginy WordPress. Elementor WPML Elementor je v súčasnosti asi najpopulárnejší builder. Dobre si rozumie aj s WPML, ako môžete…

Vojtěch Bruk

Najlepšie pluginy pre WordPress – TOP 12 (2023)

V tomto článku sa pozrieme na (pre mňa) najlepšie pluginy WordPress z rôznych oblastí: Sám používam všetky uvedené pluginy a mám s nimi dobré skúsenosti. Ak vám slovo plugin pre WordPress nič nehovorí, odporúčam vám začať článkom Čo je to plugin. Všeobecne platí, že ak sa môžete vyhnúť používaniu pluginu, mali by ste tak urobiť.…

Vojtěch Bruk

Najlepší všeobecný doplnok (2023): ACF

Pokročilé vlastné polia je plugin, ktorý vám umožňuje definovať vlastné polia, ktoré sa vyplnia v administrácii WordPress a potom sa môžu zobrazovať na rôznych miestach vašej stránky (front end). Toto je užitočné najmä vtedy, keď používate šablóny (stránky, príspevky) a každý príspevok má viac jedinečných parametrov ako len samotný obsah (a parametre, ktoré WordPress priamo…

Vojtěch Bruk